خرید فایل های قابل دانلود
جستجو   :  

کاربرد نرم افزارهای آفیس

اکسل(Exel)

اگرشما جزء دانشجویان فعال باشید پیش از پیش برای نمودارها، جداول و ارائه‌ی مطالب خود با این گروه برنامه‌ها سروکار دارید. اگر رشته‌ی شما نیاز به نمودارها و جداول بسیار دارد نرم‌افزار پیشنهادی ما به شما اکسل(exel) می‌باشد. این برنامه از گروه برنامه‌های آفیس بصورت تخصصی برای رسم جداول، نمودارها بصورت بسیار دقیق طراحی شده است و شما می‌توانید با استفاده از این برنامه نمودارهای مورد نظر خود را با اندازه‌ها و مقدارهای مختلف ترسیم کنید و آن هارا بعد از طراحی چاپ کرده و به فرمت‌های گوناگون درآورید و استفاده کنید. این برنامه و بطور کلی نرم افزارهای آفیس بسیار کاربردی بوده و علاوه بر دانشجویان و دانش‌آموزان، مهندسان و معماران و افرادی که شغل‌های مرتبط دارند بسیار از این برنامه ها بخصوص اکسل استفاده می‌کنند.

د ردانش فریلنسر می توانید پروژه مربوط به اکسل، پاورپوینت و ورد خود را (رسم جدول،رسم نمودار،تایپ،شخصی سازی قالب و ...) به صورت غیر حضوری به ما بسپارید. تماس از طریق اینستاگرام "دانش فریلنسر" danesh_freelancer@

پاورپوینت(Power point)

امروزه دبیران واساتید سعی می‌کنند دانشجویان و دانش‌آموزان را در ارائه‌ی مطالب درسی مشارکت دهند و همچنین خواسته می شود تا آن‌ها راجع به مطالب موجود تحقیقاتی انجام دهند در این مورد پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار پاورپوینت می‌باشد. ویژگی‌های متنوع این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا مطالب، فیلم‌ها، عکس‌ها و سایر یافته‌های خود را در غالب اسلایدها به نحو زیبایی به بیننده نشان دهید و تنظیمات آن را به راحتی شخصی سازی کنید.

ورد(Word)

گاهی فقط به بستری نیاز داریم تا در آن تایپ کنیم. به‌طور ویژه تایپیست‌ها و نویسنده‌ها خواهان این برنامه‌ها هستند. آفیس برای این مورد نیز نرم افزار ویژه‌ی خود را تحت عنوان ورد (word) ارائه کرده است. این برنامه دارای انبوهی از فونت‌ها، رنگ‌ها و ویژگی‌های مخصوص تایپ می‌باشد. وجود انواع سمپل‌ها، علائم ریاضی وفرمول‌ها این برنامه را منحصر به فرد کرده است. ویژگی‌های بسیار پیشرفته و درعین حال ساده باعث شده روزبه روز بر تعداد کاربران این برنامه‌ها افزوده شود. باید بگوییم اکثر خوانده‌های شما در سایت‌ها یکبار در ورد نوشته شده حتی مطلبی که اکنون می‌خوانید از این قاعده مستثنی نیست. سری برنامه‌های آفیس (office) بطورمتوسط چندسال یکبار آپدیت می‌شوند تا علاوه بر برطرف کردن باگ‌ها، ویژگی‌های جدیدی نیز به آن‌ها اضافه شود. به دلیل استقبال بسیار زیاد از این برنامه‌ها وگسترش تلفن‌های هوشمند در سرتاسر جهان، شرکت‌های ارائه کننده‌ی نرم‌افزار‌های تلفن همراه با همکاری شرکت مایکروسافت تلاش کردند تا این برنامه‌ها را بصورت قابل اجرا در تلفن‌های هوشمند دربیاورند. اکنون نرم افزار‌های آفیس بصورت قابل استفاده در رایانه، لب‌تاپ و گوشی‌های باسیستم عامل اندروید و آی او اس ارائه شده است.

 محتوا نویس:زهرا سعادتپور

word

Exel

powerpoint

فریلنسر پاورپوینت

تایپیست غیر حضوری

تاریخ درج  :  1400/2/15  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی